Pár slunečných hodin s chlebovou kůrkou

Vše o kaprařské literatuře a filmech na DVD. Znáte nějaké pěkné kaprařské video, které se nachází na internetu? Upozorněnte na něj ostatní, stačí založit nové téma a video vložit!
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně kaprařské literatury a filmů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! UPOZORNĚNÍ: Odkazy na nelegální kopie filmů a videí budou bez upozornění mazány! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Pokud chcete přidat nové video, které se nachází někde na internetu, založte vždy nové téma a video vložte (je dobré, když přidáte k videu i nějaký alespoň stručný popisek). Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
David Růžička
Člen
Člen

Pár slunečných hodin s chlebovou kůrkou

Příspěvek od David Růžička » 12 úno 2017, 15:45

Ahoj, jaro si dává načas a tak posílám video, které vznikldo v červnu minulého roku.
Všiml jsem si aktivity ryb na hladině po mé pravici. šel jsem se tedy podívat, co tam je a jakmile jsem zjistil, že se tam vyskytuje hejno vetších kaprů, tak jsem předělal jeden prut a šel chytat na chleba. Narychlo jsem naproti na hrázi nainstaloval mobil jako kameru a šel jsem na věc. Toť úvod k videu. :)

Můžete nás sledovat také na Facebooku: https://www.facebook.com/Young-Carp-Tea ... 383087237/

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár slunečných hodin s chlebovou kůrkou

Příspěvek od Fit » 12 úno 2017, 20:57

Pěkný ;), na chlebovou kůrku je to dobrá zábava. Už se těším na léto :).

David Růžička
Člen
Člen

Re: Pár slunečných hodin s chlebovou kůrkou

Příspěvek od David Růžička » 13 úno 2017, 18:54

Přesně tak... Kolikrát v létě zahodim boilie a jdu si jen tak zachytat s feederem na bublinu... Nejkrásnější záběry, letos se chystám min. na jedno video o tom. :)

Odpovědět