Úvod Kaprařská videa Alan Blair: Šoulačka z hladiny (video)

Alan Blair: Šoulačka z hladiny (video)

2 457
2

V tomto krátkém videu Alan Blair předvádí svůj oblíbený způsob lovu kaprů – šoulačku z hladiny. Používá k tomu krátké 9 ft pruty a velmi okleštěnou výbavu, aby mohl být co nejvíce mobilní při pronásledování kaprů. Přestože je mnohdy velmi těžké takto kapry ulovit, vytrvalost se může vyplatit!

Tip: Pomocí ikonky na videopřehrávači si můžete video přepnout do vyšší kvality (až 1080p FullHD).

Komerční sdělení

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Video je krasne. Ale myslim, zeby nebolo zle keby sa zacalo zverejnovat, ci natacanie prebiehalo na sukromnom alebo zvazovom rybniku. Predpokladam, ze sa natacalo v UK, kde su rybniky specialne urcene na tento typ lovu. Nechcem byt rypavy, ale trocha mi vadia taketo reklamne videa, ktore navodzuju dojem, ze si zoberiem novu udicku s podberakom, vyberiem sa tesne za dom na jazierko, a zazijem tam nieco taketo. Myslim, ze v CR a ani SK takychto vod uz nie je vela, a ked aj su, su tazko dostupne. Mozno by nebolo zle rozvijat diskusiu na tuto temu alebo prinasat viac realne videa.

  2. RZ81: Ahoj, tak já myslím, že je tohle třeba brát jako ukázku možného stylu lovu. Nelze srovnávat naše svazové vody a UK revíry.

    Reklamní video to samozřejmě je, v UK mají prostě jiné podmínky a jinak udělané revíry (dle mého názoru lepší). Je to o přístupu majitele každé soukromé vody. Video reálné je, že tady u nás nemáme takové vody, je věc druhá.

Chcete-li, můžete přidat komentář: