Odpověď na: Závod Stairs 2 Hell 2023 – den po dni

Úvod Diskuze Ostatní fóra Akce, závody a výstavy Závod Stairs 2 Hell 2023 – den po dni Odpověď na: Závod Stairs 2 Hell 2023 – den po dni

#268237
Radek Švec
Účastník

    Napínavý souboj o čelo kaprařského závodu Stairs2Hell

    Šampionát v lovu kaprů na Novomlýnské se plynule překlenul do druhé poloviny a boj o přední příčky nabírá na obrátkách. Za posledních 24 hodin se počet ulovených ryb téměř zdvojnásobil a už přesahuje 150 kusů, což v součtu hmotnosti znamená necelé dvě tuny. Z toho vyplývá, že už nyní byl překonán loňský celkový výsledek, a to do závěrečné sirény zbývají ještě bez mála 3 dny.

    Během včerejšího dne jsme mohli pozorovat napínavý souboj, kdy se o průběžné první místo prali Petr Pálka, Aleš Nimrichter a Michal Stauber z týmu FISHMAX s reprezentanty MORAVSKÉHO RYBÁŘSKÉHO SVAZHU Janem Grmelou, Alešem Sedlákem a Matějem Plevačem. Ze souboje lépe vyšli zástupci druhého jmenovaného týmum avšak vedení udrželi pouze do té doby, než je během noci předskočil tým CARPSONBAITS ve složení Tomáš Filkuka, Martin Krejčí a Mirek Vyroubal se souhrnnou hmotností 57,18 kg. Mezi FISHMAX a MORAVSKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ se ještě v rámci pořadí vměstnali pod názvem MIKBAITS FRIENDS Michal Pavelka a Dalibor Man, čímž způsobili, že rozdíly na čele tabulky jsou minimální. Souboj je o to pikantnější, že každý z prvních pěti týmů patří do jiného sektoru, zdá se tedy, že do finálního umístění může promluvit opravdu kdokoliv.

    Přílohy: