Odpověď na: Závod Stairs 2 Hell 2023 – den po dni

Úvod Diskuze Ostatní fóra Akce, závody a výstavy Závod Stairs 2 Hell 2023 – den po dni Odpověď na: Závod Stairs 2 Hell 2023 – den po dni

#268249
Radek Švec
Účastník

    Během čtvrteční noci se opět měnilo pořadí na průběžně prvních místech. Tým BOOKING FISH POLAND, za který závodí Arkadiusz Kraszewski, Kamil Koltoński a Marcin Wasilewski, jako první ze zahraničních účastníků promluvil do souboje o vítězství, a to velmi výrazně. Ještě ve středu odpoledne měli totiž na kontě pouhé 2 ryby, poté však během necelých 12 hodin přidali nejprve kapra 19,98 kg a následně přišel trofejní úlovek 25,15 kg, který už sám o sobě znamenal průběžné vedení. S tím se ale borci z Polska nespokojili. Ve čtvrtek ráno se jim ještě povedlo přepsat svého nejmenšího kapra krásnou rybou o váze 21,25 kg, čímž se suverénně odtrhli od konkurence a vládnou šampionátu v součtu s 66,38 kg. I takové příběhy píše letošní Stairs2Hell.

    Po páteční noci se dostal do popředí také další polský tým TEAM POLSKA, který aktuálně drží druhou pozici, jediným českým zástupcem v top tři tak nyní zůstává družstvo REBELBAITS. Rozdíly v popředí tabulky jsou však minimální a každý přepsaný úlovek může znamenat velký posun vpřed. Do celkových výsledků se za každou z posledních dvou nocí zapsalo po tuně ryb. V současnosti je tedy uloveno více než 300 bodovaných kaprů se souhrnnou hmotností téměř 4000 kg. Nejlépe se dařilo závodníkům z prvního sektoru, což dokládá i to, že se aktuálně v první desítce nachází pět týmů právě z toho úseku. Co se však už tři dny nezměnilo, je lídr soutěže o největší rybu, ve které stále vede tým Tomáše Páslera, Karla Junka a Romana Širokého CARP MILF HUNTERS s kaprem vážícím 26,38 kg. Jestli se je někomu podaří překonat, a jak se povede ostatním závodníkům, můžete nadále online sledovat na oficiálních webových stránkách Stairs2Hell.

    Přílohy: