Odpověď na: Novinky na kaprařském trhu

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Novinky na kaprařském trhu Odpověď na: Novinky na kaprařském trhu

#268889
Redakce
Účastník

  Shimano Naviják Ultegra 14000 XR XTD

  Ultegra 14000 XR XTD

  Cena: 6.999,- Kč na Parys.cz

  Ultegra XR XSD hrdě sedí na vrcholu nejoblíbenější rodiny navijáků Ultegra Big Pit/Surfcasting od Shimano. Tento šíleně lehký naviják o velikosti 14 000, vybavený nejnovější technologií nahazování na velké vzdálenosti, včetně Rigid Cast, byl speciálně navržen tak, aby maximalizoval rychlost prutu při nahazování na velké vzdálenosti a zároveň si zachoval hladkost při vysokém zatížení při navíjení.

  Naviják Ultegra XR XSD je ideální volbou pro surfcastingové rybáře, kteří hledají působivé náhozy na dlouhé vzdálenosti. Díky své cenovce vyšší střední třídy nabízí vynikající hodnotu za peníze. Tento naviják, navržený s decentními barvami, velkou cívkou a kompaktním tělem vyrobeným z kompozitu Ci4+, ztělesňuje odolnost a funkčnost. Špičková technologie odhozu na dlouhé vzdálenosti od společnosti Shimano v kombinaci s funkcemi, jako je Rigid Cast, zajišťuje konzistentní a pozoruhodné vzdálenosti odhozu. Jeho lehká konstrukce umožňuje vyšší rychlosti prutu, díky čemuž mohou surfaři posouvat své limity a snadno dosáhnout vzdálených krmných míst. Naviják Ultegra XR je dokonalým společníkem pro milovníky surfcastingu a poskytuje výjimečný výkon a spolehlivost.

  Naviják Ultegra XR je speciálně navržen tak, aby vyhovoval potřebám surfcastingových rybářů a poskytoval jim řadu výhod pro jejich rybářské zážitky. Tento naviják zapouzdřený v lehkém těle CI4+ obsahuje kombinaci pokročilých technologií, jako je HAGANE Gear, X-SHIP, INFINITY DRIVE a SILENT DRIVE. Tyto funkce fungují harmonicky a zajišťují plynulou a výkonnou rotaci, i když čelíte extrémnímu tlaku a velkému zatížení.

  Pokud jde o odhazování na velké vzdálenosti, Ultegra XR vyniká špičkovou technologií Shimano. Zahrnutí Super Slow 5 Oscillation, Parallel Body a Rigid Cast přispívá ke zvýšení vrhací vzdálenosti a vynikající přesnosti. Tato vylepšení umožňují surfcastingovým rybářům snadno dosáhnout těchto vzdálených hotspotů a dosáhnout přesného cílení.

  Ultegra XR je navíc vybavena technologií X-Protect, která zajišťuje ochranu navijáku za každého počasí. Tato inovativní funkce zabraňuje pronikání vody do pohyblivých částí navijáku a zaručuje optimální výkon bez ohledu na podmínky, kterým čelíte při surfování.

  Pro zajištění přesné kontroly při zdolávání ryb je Ultegra XR vybavena vysokorychlostní brzdou. Rybáři mohou bez námahy uzamknout nebo povolit brzdu s minimálním otáčením nastavovacího knoflíku, což umožňuje přesné nastavení a kontrolu za všech okolností.

  Hmotnost: 535 g
  Kapacita: 400 m/0,40 mm
  Model: 14000 XR XTD
  Náhradní cívky: Ano
  Počet ložisek: 6
  Převod: 4,3:1

  Cena: 6.999,- Kč na Parys.cz