LK BOYS

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zajímavé weby LK BOYS LK BOYS

#258373

CARP ACADEMY
Carp Academy – Zvýhodnění pro současné nebo bývalé studenty rybářských škol

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany, Slovenská rybářská škola, Střední škola lesnická a rybářská, Bzenec, Jihočeská Universita obor rybářství, Mendelova zemědělská a lesnická univerzita.

Jak postupovat?

1. Zašlete svůj krátký rybářský životopis, svou fotografii – nejlépe s úlovkem, oskenovaný občanský průkaz nebo výkaz o studiu, doručovací adresu, telefonní kontakt. Vše na adresu lkboys@lkbaits.cz a vyčkejte odpovědi. Do předmětu uveďte – Carp Academy)

2. Obratem Vám zašleme E-mail, kterým potvrdíme Vaší registraci v systému LK Baits. Váš rybářský životopis a Vaše fotka bude zveřejněna na našich webových stránkách.

Co získám registrací?

– Ve spolupráci se: Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany, Slovenská rybářská škola, Střední škola lesnická a rybářská, Bzenec, Jihočeská Universita obor rybářství, Mendelova zemědělská a lesnická univerzita, nabízíme všem současným studentům tak i všem bývalým absolventům rybářských škol 15 % slevu na produkty LK Baits a 10 % slevu na ostatní produkty (Sleva neplatí na produkty ve slevě či v jakékoli jiné akci). Je zakázáno zneužívat slev pro neregistrované nebo se zbožím dále obchodovat.

– Při první objednávce (musí proběhnout až po Vaší registraci, která je ukončena naším potvrzovacím mailem) dostanete ZDARMA startovací balíček – ( kbelík LK Baits se čtyřmi druhy boilie z řady Restart a Top Restart + All Amino Nutric + čepice LK Baits nebo jiný reklamní materiál). Objednávka musí být nad 3500 Kč (pouze na produkty LK Baits) a tato částka se bude už počítat s Vaší slevou 15 % na produkty LK Baits a 10 % na ostatní značky (do objednávky se nepočítá hodnota věcí, které Vám budou zaslány ZDARMA + cena poštovného. Pokud Vaše objednávka nebude nad 3500 Kč, využíváte pouze slevy bez nároku na startovací balíček). Startovací balíček lze uplatnit pouze jednou. Při objednávce do pole poznámka napište: „První objednávka po registraci v LK Boys“

– Registrací dostáváte automaticky nejžhavější informace z firmy LK Baits prostřednictvím emailu.

– Nejaktivnější Carp Academy rybář bude na konci roku ohodnocen.

– I když projekt nese název LK Boys, je určen i pro rybářky!