Re: Ahoj, co na to říkáte?

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Ahoj, co na to říkáte? Re: Ahoj, co na to říkáte?

#256970
honza.michi
Účastník

[quote=“Fit“][quote=“honza.michi“]tak lovim na stojatych vodach ,jenom teleskopi z děleníma to radši eště skoušet nebudu 😀 a nahazovat to ti neřeknu ja začínam a nemam představu jak daleko mam nahazovat ale vsude říkaji okolo 100metru 😀 .

Ok, no tak asi bych zapomněl na to, že nahodíš s teleskopem okolo 100m 😀 (pokud jo, tak jsi dost šikovnej, mě se to ještě nikdy nepovedlo a bál bych se to i zkusit 🙂 ), to si myslím, že určitě nebude moc snadné. Ale těch 60-80 m by se dalo si myslím.

Jak jsi si vybral tento: http://www.tropicliberec.cz/kaprove-teleskopicke/prut-milfa-royal-carp-xrq-teleskopicky-330-60-100gr-akce-1-1, tak ten by docela šel si myslím. Možná by jsi mohl mohl vzít i delší 3,6 m, to by na ty delší náhozy mohlo být lepší.

Koukni třeba na tyhle pruty (na ty delší náhozy zvol variantu 3 lbs): http://www.rybashop24.com/Pruty/Blue-One-Telecarp.html

Ale jak jsem říkal, osobně bych raději volil nějaký trojdílný dělený pruty v ceně okolo 1.000,- za kus, pokud ti jde o transport.

Co se týká navijáků, tak bych ti z té nižší cenové relace doporučil rozhodně navijáky OKUMA Longbow LB 60 viz.: http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/navijaky-4/navijak-okuma-longbow-lb-20-30-40-50-60-65-70-80-90-vlasec-sufix-xl-strong-zdarma

Za ty peníze podle mě lepší naviják na kapry jen těžko seženeš a už jsem ho tu i víckrát doporučoval a lidé jsou s ním spokojeni. Nemá cenu kupovat moc levné věci, protože ti to pak stejně vydrží max jednu sezonu a ještě budeš nespokojen a ve výsledku na tom spíše tratíš. Pokud to myslíš s rybařením vážně a hodláš se tomu věnovat, tak je určitě lepší si za kvalitu trošku připlatit. A co jsem ti odkazoval, tak jsou to dobré ceny.

Jinak kdyby jsi chtěl poradit nějaké levné dělené pruty, tak napíšu 😉 .

no tak tedy pošli mi nejake delene pruty… slyšel sem že sou o dost lepší než teleskopi…