Re: Ani né tak moc úniková montáž…?!

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Montáže a návazce Ani né tak moc úniková montáž…?! Re: Ani né tak moc úniková montáž…?!

#263661
Čudis
Účastník

Díky, snad to nějak vyřeším, protože jak jsem psal, in-line se dost často motá, pokud chci hodit něco okolo 100m. Co se týče odpadávajících olov, za prvé musím uvést, že jsem student a toto je pro mě relativně drahá sranda, po každém 50cm kapříkovi dávat nové olovo za min. 25Kč, a za druhé mi nepříjde moc „ekologické“ nechávat olovo ve vodě na dalších X let, a to nejsem žádný „greenpeacák“. A co se týče závěsek, byl bych rád, kdyby jste mi sem napsali přesně jakou závěsku používáte, protože já používám ty „levnější“ od Carpsystemu a ty nemají šanci projít ani spojovákem šokovka 50mm/kmeňák 30mm. Ještě jednou díky 🙂.
Ps: Po shlédnutí Korda Masterclass 4 mě napadlo používat „naked rig“ i na panáčka, je to pěkná montáž, která by se nemusela motat při delších náhozech a tam je 100% jistota, že návazec projede olověnkou, i šokáčem, protože návazec je na olověnce ukotven obratlíkem s kroužkem, který krásně projede celým systémem pryč. Nechci si nijak dělat reklamu, ale všechny, které toto téma nějakým způsobem zaujalo a chtěli by si o tom říct pár slov osobně prosím, aby se za mnou stavili pokud jedou na výstavu For Fishing v Praze ve stánku Krmiva Hulín, rád si nechám poradit, jelikož se mé plány na nadcházející sezónu ubírají po několika letech na řece právě na písníky.