Re: Berounka 1 – číslo revíru : 401001

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry Berounka 1 – číslo revíru : 401001 Re: Berounka 1 – číslo revíru : 401001

#258855
Lusette
Účastník

    Ahoj,

    no nechci ti brát iluze, ale na tomhle revíru s tak vysokým rybářským tlakem, se těžko dočkáš nějakého většího úspěchu.
    Raději se projedu 30km k Labi, protože mi to časově vyjde nastejno, jako kdybych jel z Prahy 9 na Berounku.(a to nepočítám zácpu)
    Labe je labe nedám na něj dopustit. Dneska jsem tam zajel rychle po práci, nahodil jsem ve 13:30, první záběr po půl hodině kapřík cca 5 kg, po další půl hodině další jízda a tentokrát měl kapřík už 7 kg. A to jsem měl akorát boilie na bázi rybích mouček (vl. výroba) cca 14 dní dipované v tekutých játrech (už to byla taková hustá hmota, jako čokoláda) a na druhý prut jsem dával cca 14 dní máčené v losovém oleji. K tomu jsem jen přidal pár peletek ze stejné směsi do PVA a basta. No a v 15:30 jsem to už pelášil domů na hokej, uspokojen dvouma kapříkama během 2 hodin. Samozřejmě šli oba zpět do svého rodného živlu. Navíc je Labe stále ještě trochu zvedlé se silnějším proudem, takže to byly slušný souboje, nehledě na to, že ryby z řek jsou obecně bojovnější.

    Tohohle by jsi se asi na “pražské” Berounce nedočkal 🙂