Re: BVV Rybaření 2010

Úvod Diskuze Ostatní fóra Akce, závody a výstavy BVV Rybaření 2010 Re: BVV Rybaření 2010

Comity
Účastník

Zdravíčko pánové. 😉
    Já jsem se tam šel podívat, jelikož to mám ze školy kousek a vstupné po registraci vyšlo na 40Kč.
    Mám z toho hodně smíšené pocity – Výstava rybářství byla v pavilonu „P“ (jen na jedné polovině) na druhé byly zemědělské stroje, štěpkovací stroje… Navíc byly mezi některýma stánkama stánky s obyčejným konfekčním oblečením, kořením, škrabky na zeleninu – no byl to chaos 😎
    – Stavil jsem se na pár stánkách abych si ošahal nějaké kolovrátky a koupil nějakou bižu.
    – Nejlepší dojem na mě zanechali borci z Nikl-Imperial týmu (kde sem si opravdu dobře pokecal a dostal i nějaké rady) a taky na stánku (nejspíš Kingfish) kde měli Daiwy – jsou to krásné mašinky a jdu do nich (líbí se mi víc než XSB) Ta brzda je tam luxusní, jsou lehčí a zdálo se mi, že s nima jde i líp navijet oproti XSB.
    -Zaujaly mě PVA materiály od EASY fishingu – jsou zajimavě pletené/háčkované – vypadá to jak krajka (nepářou se v takové míře jako ostatní pva)
    – dobré věci tam měl trakker a tandem baits
    – Na některých stáncích se mi zdálo jako by doprodávali (zbavovali se) zboží
    – Nakonec jsem si koupil nějaké plovky a esenci od imperialistů a vybral navijáky…

— tak to byl můj subjektivní pocit z veletrhu 2010—- 🙂