Re: CARP SHOW MORAVIA 2014

Úvod Diskuze Ostatní fóra Akce, závody a výstavy CARP SHOW MORAVIA 2014 Re: CARP SHOW MORAVIA 2014

#261611
basnak
Účastník

    Letos je to pro mne škoda, že jsem to nezvládl. Tak jsem se těšil, že s vámi pokecám. Ale holt moravský pramen už hodně tekl ve vlaku a já na to nebyl připraven, v podobě brzdy a jídelního doplňku. Na lačno hned po ránu se to rozjelo a já tušil, že každý z účastníků zájezdu se bude chtít pochlubit svojí, nebo převzatou sklizní. Inu je pravda, že se můžu považovat za ostříleného, ale jelikož jsem sázel na podporu žaludku v době oběda (který v mojí situaci dopadl vedle u Jin Man Tan katastrofálně, někomu ujela ruka), byl jsem odsouzen po zbytek přednášek vnímat napolovic.
    Tolik věcí jsem si plánoval koupit a nedovezl jsme si nic. Ani žádný katalog novinek 😆 Kromě darovaného časopisu Kapr a kapří svět 🙂 to byl jediný suvenýr.
    Ale jsem rád, že jsem vás viděl na živo, než jenom přes net, teda u Fosgena si nejsem jist, protože jestli jsi byl oholen, tak jsem to mohl akorát tak tipovat 😆
    Ale s Filipem jsem měl v plánu dýl pokecat a mrknout se na jeho koutek. Bohužel nestihl jsem to. To mě mrzí, tak snad někdy příště. 😉