Re: cena-efektivita

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety cena-efektivita Re: cena-efektivita

#256268
Fit
Správce

[quote=“vocko“]co sa tyka tych drahsich variant od Carpservisu mozes poradit neco konkretne?

Jasně, já mám od nich nejraději boilies, které u nich v eshopu najdeš v sekci zakázková výroba. Oni ti udělají přímo čerstvé a bez konzervantu, takže je dobré to potom rychle spotřebovat, případně zamrazit a nebo někam pověsit a nechat vysušit. Když jedu někam na ryby, tak si beru ty 5kg pytle. Cena za těch 5kg je mezi 1000 – 1300,- Kč (záleží na druhu).

Velice dobře mi funguje boilies Losos-sardinka, Losos-oliheň (to jsou ty dražší). Na toto boilies kapři velice rychle reagují a nachytal jsem na ně i bez předchozího krmení, dokonce i na rybníku, kde se na boilies vůbec nechytá a záběry byly opravdu hned, doslova chvíli po náhozu.

Zajímavé však je, že svoje největší kapry mám na tu levněšjí variantu, a to boilies mléčný klasik, konkrétně příchuť Scopex. Ten mi výborně funguje na Lužnici, třeba na tu Sardinku je více záběrů od menších a když je hrčák od většího, tak je to častěji na Scopex. Zajímavé, záleží asi určitě na revíru 😉 . Mám zkušenosti i s jinýma příchutěma, ale tady tyto 3 mám osobně nějraději.

Jinak něco jsme nachytali i na Carp zoom boilies, které je taky v nabídce Carpservisu. Je levnější a na krátkodobý chytání to taky celkem jde. Taky se mi od Carpservisu osvědčily halibut pelety. Dříve jsem taky něco nachytal na boilies od firmy Carpinferno, ale dnes beru už v podstatě jen od Carpservis Václavík a jsem spokojen. Hlavně tu zakázkovou výrobu určitě mohu doporučit! Tady nějaké informace ohledně tohoto boilies + ceny – http://www.carpservis.cz/1/?tree=4