Re: DAIWA POWERMESH Z

Úvod Diskuze Kaprařský bazar Nabídka DAIWA POWERMESH Z Re: DAIWA POWERMESH Z

#254744
dasty carp
Účastník

[quote=“MartinLK“]Ako jaký prototyp ti pruty su robené a vyvezované skonštrouvane M.Studeným čo je človek ktorý sa do tho vela rozumie maju celokorkovú ručku z najlepšieho korku a zirkonové očka ved kukni celé parametre……

tu je o nich všetko:

Další žhavá novinka firmy LK Baits pro rok 2010. Kaprový prut pro opravdové profesionály, který vznikl na základě spolupráce Lukáše Krásy s Michalem Studeným – jedním z nejlepších stavěčů prutů v Evropě a firmou Harrison. Blank je vyroben exclusivně pro firmu LK Baits s důrazem na vynikající odhozové vlastnosti, rychlost, citlivost a dlouhou životnost.

– Základní blank využívá novou technologii spojování jednotlivých vrstev materiálu, čímž jsou zaručeny vynikající vlastnosti prutu pro nahazování a zároveň perfektní akce při zdolávání kaprů všech velikostí od nejmenších až po skutečné obry.

– Provedení prutů navozuje opravdový retro styl a hned na první pohled je každému jasné, že jsme nepostavili jen další z řady běžných komerčních prutů. S prutu na Vás dýchá historie rybařiny, ale svými bezkonkurenčními vlastnostmi bezprostředně udává směr budoucnosti.

– Blank je osazen ultra tenkými zirkonovými očky pro dosažení větší délky náhozu a snížení celkové váhy prutu. Držákem navijáku je Fuji DPS v provedení Gun Smoke, rukojeť je z nejlepšího portugalského korku a samozřejmostí je koncovka ze Stainless Steel 316.

– Délka rukojeti je zvolena na 65 cm od nožky navijáku – tato délka vyhovuje širokému spektru rybářů a je dostatečná pro opravdu dlouhý nához.

– Celkový retro styl umocňuje barva blanku, která je stejná jako u starých bambusových prutů. Máte na výběr z barvy žluté nebo olivové.

– Pro rok 2010 se tento prut bude nabízet v provedení 12´ 3lbs. Maximální zátěž pro silové hody je 100gr.

– Samozřejmostí je možnost doplnění Vašich iniciálů na prut při výrobě. (Doba dodání do 3 týdnů)

Prut Retro Bamboo – český rekord v hodu do dálky – 143, 75 m

Ano,,to vše vím ,Ale dnes ti studený postavý Torrixe do 9tky,,A můžeš si říct co chceš,,,Tento prut Bambo,,Je defakto Torrix,,ale jen vršek spodek nevím z čeho je a dát za toto desítku mi příjde dosti ujeté….