Re: Dešná

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry Dešná Re: Dešná

#260779
Fit
Správce

    Ahoj,
    tak tady jsem dal nějaké další úlovky taky, jinak jsme nachytali fakt moc kaprů, většinu jsme nefotili. Vše ve zprávách od vody: http://www.lovkapra.com/kaprarske-forum/viewtopic.php?f=22&t=871&p=8804#p8804

    Mick: Co se týče míst, tak určitě je dobrý zabrat si větší prostor, protože se někdy stane, že si vedle Tebe sednou lidi, kteří to moc neumí a budou Tě přehazovat a mlátit tam krmítka o sto šest a budeš jenom otrávený. Ideální je to tam v pracovních dnech, to si najdeš dobrej flek a je tam celkem klid. V pátek to začne najíždět a je nejlepší odtud pádit pryč 😉 .

    Co se týče míst, tak mě se osvědčila místa blízko hráze (ať už u toho velkýho rákosí nebo naproti na druhé straně), když tím směrem fouká vítr, tak je to tutovka. Zajímavý je, že to tentokrát skoro vůbec nebralo v noci, ale vše přes den.

    Zajímavý to je i na té mělčině vzadu a nebo když si půjčíš loď, tak se můžeš zašít proti boudě, kde se prodávají povolenky. Tam je asi dobrý klid, protože tam nikdo nedohodí a zase tolik rybářů tam nepřijede, hlavně pokud si to tam zabereš jako první. Ale ještě jsem v těchto místech taky nechytal. Já mám radši stejně svazovky 😉 , bohužel tady na Vysočině moc na výběr nemáme 🙄 .