Re: ECTO PLASMA…

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety ECTO PLASMA… Re: ECTO PLASMA…

#252429
Petr Koch
Účastník

  dasty: co se týče Lukáše, nemám žádné utajené informace a věřím pouze tomu co sám zakusím nebo se aspoň snažím. Mnohdy jsou informace velice zajímavé, ale člověk musí být hodně opatrný. Nevím co ti Lukáš osobně udělal a evidentně to necháš v rovině osočení a dál to rozmazávat nebudeš. Ale už tento postoj vyvolává v lidech nejistotu a to moc fér není. Moc dobře to znám jak to funguje, stačí vyhodit něco o tom, že on je lump, ale dál to nechci řešit a špína je na světě a při tom se nic konkrétního neřeklo… To si myslím, že moc dobře není.

  No a co se týče těch novinek a současných trendů, je to spíš než o kaprařině o obchodě. Ten náš trh není malej, ale rve se o něj docela dost dravců. Sledovat ten vývoj dlouhodobě je docela mazec.
  1. Jarda Těšínský – donedávna jednoznačná jednička našeho trhu, on sem dotáhl firmy z Anglie ( Nutrabaits,….atd.)jenže co znamenají tyto firmy v Anglii? Jsou to takové hvězdy jako si my myslíme? No a co se týče Jardy, myslím si, že u nás trochu zaspal a upadl na úkor jiných firem. V současné době se evidentně snaží opět zvednout svoji firmu u nás, ale to je pouze o tom, že je čech, co se týče kšeftu, myslím si, že už ho našinci na nohách nedrží, směřuje víc ven…
  2. Karel Nikl – to je mýma očima firma, která jde pomalu ale jistě stále nahoru, nicméně se mi právě k tomu zvolená strategie moc nelíbí. Má kolem sebe jistě spoustu šikovných rybářů, ale z této firmy cítím nejvíc těch in přístupů a největší masáž co všechno musíme mít, aby jsme byli úspěšní. Ono to pro lidi funguje a jednoznačným dokladem je marketingově do půntíku dotažená presentace maskovacího červa. Prostě obchodně za 1, ale pro mě vnitřně nic moc.
  3. Michal Kučera – firma mladá a přes to podle mě jedna z nejúspěšnějších, Michal to hrne pracovitostí a zázemím, nabalil na sebe schopný rybáře a jeho vývoj se mi velice líbí. Nebudu zapírat, že nejsem nestrannej. Kdybych nechytal na naše věci a nechtěl se s tím skládat, bral bych jednoznačně věci od něj a to ne kvůli kvalitě věcí, ale přístupu a osobnosti.
  4. Lukáš Krása – ten začal s velkou pompou, úspěšnou knihou, s aurou zkušeného rybáře a to ne jen co se týče techniky, ale i vědomostí z hydrobiologie, rybníkářství,…atd. Vyletěl velice rychle, ale podle mě dělá boilís na svůj způsob lovu a pro rybáře co zachytat umí a tam je trochu problém. Myslím si, že se velicemálo lidí vrací do obchodu a kupuje jeho boilís znovu přes to, že kvalitní jistě bude.

  A takhle by se dalo pokračovat sestupně přes Max carp, Václavíka, CDB, Chytila a spoustu dalších menších a méně významných firem. Kurwa já jak se rozepíšu, tak nevím kdy přestat. Musel jsem se podívat nahoru o čem je vlastně otázka a na co odpovídám. Tedy jednoduše, nové trendy jsou o kšeftu a umění to prodat. Každý to dělá jinak. Mně je ecto plasma u……. 😉

  Jinak rád uvítám odlišné názory