Odpověď na: Fotoaparát na ryby!???

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Ostatní vybavení Fotoaparát na ryby!??? Odpověď na: Fotoaparát na ryby!???

#255244

Kedže budem mať teraz 18 tak som sa rozhodol od otca pre darček a chcel som nejkaý lepší fotoaparát lebo doteraz ti kompakty a podobne ako máme doma dva ale tak nestažujem može im dakujem odslužili,pomoholi mi nafotit nejaké šupinaté obry!!! takisto som hladal vo fotaku aj nejake kvalitne Video ,dosť vela som to rozoberal hladal všetky negatíva a pozitiíva z dosť velekého množstva značiek a skončil som pri tomto !!!!!a už má zasebou aj prvý týžden na rybách 🙂

Nikon Coolpix P100 je pokročilý prevratný fotoaparát s vynikajúcim dosahom. Nikon Coolpix P100 má výkonný širokouhlý objektív NIKKOR s 26násobným priblížením ponúka mimoriadnu slobodu pri vytváraní kompozície. Nikon Coolpix P100 je vybavený objektívom so sklom s extrémne nízkym rozptylom svetla (ED) zabezpečia perfektné výsledky, či už exponujeme širokouhlé zábery alebo používate super teleobjektív. Nikon Coolpix P100 vie zachytiť videosekvencie vo Full HD (1080p) so stereofónnym zvukom a počas nahrávania používa funkcia optického priblíženia a autofokusu, umožňuje záznam videa vo vynikajúcej kvalite a voľby záznamu videosekvencií na diaľku. Podsvietené snímač CMOS a režim HDR ponúkajú zvýšenú citlivosť a skvelé výsledky pri fotografovaní pri slabých svetelných podmienkach.

Fotoaparát Nikon Coolpix P100 pokrýva všetky uhly, vo dne iv noci. Fotoaparát Nikon Coolpix P100 má rozlíšenie 10,3 Megagpixel a dovolia Vám zachytávať mimoriadne podrobné snímky a vytvárať úchvatne ostré veľkoformátové fotografie. Nikon Coolpix P100 ponúka užitočné funkcie – päť systémov pre zníženie rizika rozmazania snímok automaticky potláčajúcich výskyt rozmazaných snímok s využitím piatich rôznych technológií. Kombinované pohybové čislo a elektronická redukcia vibrácií znižuje efekt chvenia fotoaparátu a súčasne môže byť nasadená k ďalšej ochrane. Fotoaparát Nikon Coolpix P100 napája batéria Li-on s vysokou kapacitou EN-EL5.

Přílohy: