Re: Free Spirit X-wraps

#262430
Fit
Správce

Ahoj, ty Warriory v 2,75 lbs má kamarád, se kterým občas jezdím na ryby a je s nimi spokojen. Mně se taky líbí, odpovídají té cenové relaci, ve které se pohybují a za ty peníze je dobrá volba, hlavně už léty prověřený prut.

[hsimg]https://lh5.googleusercontent.com/-3fWqIApiwKc/UbcwhrnUJQI/AAAAAAAAa3c/YZbL0VmnWaw/w1132-h850-no/IMG_0429.JPG[/hsimg]

Těch 100-110m jde v podstatě dneska hodit téměř s jakýmkoliv kaprovým prutem 2,75-3,5 lbs. V tom bych problém neviděl, spíš jde o to, s jakým olovem chceš házet a taky jak moc si chceš užít tu zdolávačku. Jestli chytáš převážně na dlouhé vzdálenosti z dohozu a hodláš ten prut permanentně zatěžovat, tak si zvol raději nějaký 3 lbs prut, aby jsi měl trochu rezervu. Třeba ty Wariorry 2,75 lbs jsou na zdolávačku dobrý, 100m se s nimi dá taky hodit, ale na ty dlouhý vzdálenosti budou určitě lepší pro házení v 3 lbs variantě. Už to ale asi bude trochu na úkor zdolávačky.

Každý rybář má ale jiné preference, jestli budeš na výstavě For Fishing v Praze, tak doporučuju obejít si stánky a zkusit si vzít různý pruty do ruky a porovnat si to. Tam na to máš ideální příležitost, poptej se i prodejců a vystavovatelů, většinou umí dobře poradit, protože mají hodně zpětné vazby i od zákazníků a vědí… Warriory podle mě určitě nejsou špatný a jsou za dobrý peníze.