Re: Hotovky…..akú značku preferujete najviac????

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Hotovky…..akú značku preferujete najviac???? Re: Hotovky…..akú značku preferujete najviac????

#256757

Tak ja chytam na hotovky firmy LK baits a spokojenost.

Jinak už jsem vyzkoušel hodně ruznych znacek hotovek a podle mě firmy ktere za neco stoji jsou tyto jak se uz zde psalo stary dobry richworth a jeho nezapomenutelna jahoda, ryba a tutifruti potom je to carp inferno jahoda ryba, Mikbaits olihen, Pelzer, taky stary dobry Amino bentos a určitě i Mosela, dale jsem mel uspechy na carp zoom a i na carp servis.

Letos se chystam podrobit testu par novejch hotovek od Nikla a to konkretne horkou višen, zraly banan, 3 xl a noční muru.

Jinak drive jsem si i dost valel boilies a to ze směsí Jet fish na které nedám dopustit a to konkretne na suprafish olihen, bioenzym fish+shellfish+švestka, kořeněný tunak+broskev a biocrab+biocrab tyto směsi my nachytali spoustu ryb a byl jsem s nimy naprosto spokojen.

Akorat že jsem jetfish prestal chytat protože mě zlákala jak už jsem psal na začátku firma LK baits na kterou mam zatim sve nejlepsi ryby, ale letos me naštvalo že zdražovali a ty novinky jsou za pro me dost neprijatelnou cenu bohužel.