Re: Jak na kapry na řece Jihlavě

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry Jak na kapry na řece Jihlavě Re: Jak na kapry na řece Jihlavě

#259331
Fit
Správce

Ahoj, koukám, že nový soused tady na fóru, to mě těší 😉 ,
já jsem rodák z Luk a bydlím tady. Na řece Jihlavě chytám kapry už asi 15 let. Poslední dobou se mi zdá, že je to čím dál horší tady u nás, ale nachytat se určitě dá. Spíš se tu tím jenom bavím na jemnější vybavení a chodím jen na pár hodin k vodě. Je to tu malá řeka, teď tu je i cyklostezka, takže člověk nemá tolik klidu. Je tu taky hodně masařů, kteří tu řeku neskutečně plundrují. Hlavně někteří důchodci, kteří i porušují RŘ 🙁 . Bohužel to pak vypadá tak, jak to vypadá. Když má ale člověk štěstí a trpělivost, tak se dostane i na lepší úlovky kaprů a na tak malé vodě potěší i menší kapři. Nebudou to žádní mohykáni, spíš tak max kolem 70 cm. Když někdo chytne kolem 80 cm, tak je to už opravdu výjimka a znám jenom hrstku lidí, kterým se to povedlo.

Znám tu řeku myslím velmi dobře, jsem i ochoten Ti poradit a ukázat nějaká místa v okolí, kde jsem měl v minulosti úspěchy, pokud jsi slušný rybář a chováš se ohleduplně k rybám a přírodě. Můžeme i spolu vyrazit někdy na pár hodin k vodě…, když nám to vyjde. Kolik Ti je let, jestli se můžu zeptat?

Jinak tady na fóru Ti konkrétní místa určitě veřejně neprozradím, spíše jen obecný věci 😉 . Ostatní přes soukromé zprávy a nebo mi napiš na e-mail…, nejlépe osobně, můžeme někdy pokecat i u piva, pokud už na to máš věk 😉 (případně spolu u vody)