Re: Jake boilies?

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Jake boilies? Re: Jake boilies?

#255873
Fit
Správce

[quote=“Weider“]ok, diky, nejspis vemu 2x3kg od Václavíka, snad budou mít losos/sradinka 🙂

Jo, tak klidně můžeš třeba vzít 2 druhy, aby jsi mohl vyzkoušet. Jinak ještě jsem zapomněl dodat k té sardince, je to výborné boilies, které funguje velice rychle. Mám na to spoustu kaprů i bez jakéhokoliv krmení. Akorát možná jedna malá nevýhoda (na krátké chytání spíš výhoda), po vhození do vody se na kuličce udělá takovej jakoby slizkej voňavej obal a docela rychle toto boilies měkne. Pokud ti do toho bude najíždět bílá ryba a nebo bude velký proud na řece, tak se z kuličky 20 mm může časem stát úplně malinká a nebo to i strhnou z vlasu. Ale toto se děje převážně tehdy, když na to chytáš hned po rozbalení. Pokud to pověsíš někde na vzduch, aby boilies trochu vytvrdlo, tak už je to potom dobré.

Jestli jsi ještě neobjednal, tak zkust ještě i něco jiného, dobrá a hodně podobná je taky příchuť Losos-oliheň. Potom jsem taky nachytal něco na Mrtvý korýš. V jarních měsících dost dobře jde Scopex, ale možná taky záleží na revíru a čím člověk krmí. Každopádně na Scopex mám suvereně největší ryby vůbec. Nevím proč, ale asi moje top boilies 🙂 😎 .

Ještě jsem zapomněl dodat, že vždy chytám na zakázkovou výrobu, jenom aby bylo jasno. Nevím jestli ti to stihnou vyrobit rychle, já většinou objednávám tak 14 dní dopředu. Konkrétně objednávám zde: http://www.carpservis.cz/1/?tree=4

Jo a ještě jeden tip na levné boilie, nachytali jsme i něco na hotovky Carp Zoom a to i na ty levný Weekend varianty, viz. zde dole na stránce: http://www.carpservis.cz/1/?tree=19, konkrétně brácha na příchuť GLM má letos 12kg kapra přes 80cm. Takže myslím, že za ty peníze i dobrý boilies, i to pěkně voní, takže bych se to nebál použít 😉 .