Re: Jake boilies?

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Jake boilies? Re: Jake boilies?

#255861
Weider
Účastník

[quote=“Fit“]No když já nevím, jak je tam ta řeka velká a kolik ryb tam je. Co se týká kukuřice, tak bych dával klidně hodně, klidně 10 l kýbl denně (nebo i dva, když budou záběry). Prostě aby jsi tam ty ryby udržel. No a to boilies podle tvých možností, když to srovnám třeba s Lužnicí, což je taky menší řeka, tak většinou není velkej rozdíl jestli krmíme hodně nebo málo boiliesem. Jak jsem psal, tak kukuřice je přiláká. Bylo by super, kdyby jsi krmil třeba 1 kg boilies denně (za začátku třeba víc a ke konci výpravy už jenom přikrmovat po záběrech). Ale pokud se ti nechce kupovat cca. 5 kg na tu výpravu, tak si můžeš klidně vystačit s těma 2kg na celý chytání. Místo boilies můžeš dávat víc kukuřice a na boilie jenom chytat + něco dávat na PVA či občas cobrou nastřílet do vody trochu.

Jestli ti jde jenom o ty největší ryby, tak můžeš krmit třeba jenom boiliesem a kukuřici vynechat, ale mě se to na řekách zatím nikdy nevyplatilo, protože boilie můžou vyžrat jelci a spousta malých ryb a potom tam nemáš nic. Ta kukuřice dobře zasytí a kapři ji mají navíc rádi. Dle mého to nevadí a mají to rádi i větší kusy. Ale chytal bych asi na boilie nebo na řetízek kuku na vlasu a třeba to pěnou nadlehčit tak 1-2 cm nade dno.

ja jsem slysel, ze existuje druh boilies ktery tu velkou rybu vyselektuje, jako ze ta mala ryba to nebere. neosvedcili se ti nejaky takovy boilies ?kukurici nevim ani kde koupit a jak ji pripravit nebo tak 😀 …nevim jak se posila soukroma zprava zde na foru a rad bych se te zeptal co rikas na tendle bivak http://aukro.cz/item1218870296_rybarsky_stan_pristresek_3x3m_rychle_rozlozeni.html#gallery a na todle lehatko http://www.ukaprika.cz/lehatka/cormoran–lehatko-cormoran-pro-carp.html#galerie …diky 😉