Re: Jaké preferujete boilies??

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Jaké preferujete boilies?? Re: Jaké preferujete boilies??

#253174
basnak
Účastník

Zdravíčko.
Když si vzpomenu na svoje začátky s úpravou boilie a vše kolem toho, tak se jen 😆 U nás v místním rybářství jsem si koupil ty zázračné kule od nejmenované fy. Tvrdé to bylo jak kameň, nevěděl jsem co s tím. Zkoušel jsem to vařit, do mikrovlnky – zachvilku smrad po celém bytě 😆 No prostě děs a hrůza a výsledek žádný, prostě jsme to jehlou co měla máti na háčkování nepropichl. :mrgreen:

A tak jsem se nasral a začal si vyrábět své vlastní – ze začátku nic moc extra „co dům dá“, věděl jsem akorát jak udělat výborné těsto pro rybičky, protože jsem je na řece bičoval každý den a s klukama se předháněl kdo jich bude mít nejvíc. Stačilo přidat do těsta vajíčko, udělat kuličky, povařit a boilie bylo na světě. Nějak jsem usmolil návazec s pomocí knížky od Andyho Littla a ejhle po hodině hrčák jak kráva. A tak začalo moje experimentování a trvá do dnes.

Složky si kupuji a směsi si skládám sám. Tekuté složky jako je tek. potrava (si někdy kupuji, ale už si je vyrábím občas sám), AK tak ty si kupuji.
Nejraději mám boilie na základě z ryb. mouček s různým esencíálním podkladem.
Jako testery mám doma dvě želvy a dva karásky, kteří mi to ohodnotí 😀 Někdo má psa.

Sem tam dostanu za ten týden záběr a jsu spokojený člověk 😀