Re: Jakou fleece bundu na kaprařinu?

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Ostatní vybavení Jakou fleece bundu na kaprařinu? Re: Jakou fleece bundu na kaprařinu?

#256561
Fit
Správce

Ahoj,
tak jsem zjistil, že jsem trubka 😀 a že přímo tady u nás v Jihlavě je vzorková prodejna oblečení DOC Fishing (viz.: http://doc-fishing.com/). Tak jsem se tam dnes odpoledne byl podívat 😉 . Tu DOC Bunda Aquator fleece měli vyprodanou, takže jsem si prohlížel a zkoušel ostatní.

Mohl jsem si vzít i se slevou tu Ontario, jak jsem tu o ní psal, ale nakonec u mě zvítězila TAURUS, která je z velmi hustě tkaného thermofleecu a hned jsem cítil, že bude určitě teplejší a velikost L mi krásně padla. U toho Ontaria byla na mou postavu lepší spíše určitě XL a hlavně je z o dost tenčího materiálu a není tak tepla i dle slov slečny prodávající 🙂 (kdyby se někdo rozhodoval).

Každopádně jsem si tedy koupil v akční ceně za 1290,- toto:
TAURUS – fleecová bunda pro rybáře a outdoor

Bunda je vyrobena z velmi hustě tkaného thermofleecu. Vynikající thermoizolační vlastnosti a voděodpudivost tohoto dvouvrstvého materiálu vám zajistí potřebný komfort rybolovu ve všech klimatických podmínkách.Bunda je zateplená, dolní obvod lze stahovat. Díky použitému materiálu a střihovému zpracování je tato bunda velmi oblíbená u našich zákazníků.

Barva: zeleno-černá

Rozměry:
vel. L: obvod hrudníku 134cm, délka rukávu 80cm, délka bundy 73cm

Myslím si, že za ty peníze jsem nemohl vzít nic lepšího 😉 a je fakt velice příjemná a hezky vypadá. Jsem moc spokojen 😉 . Už se těším na ryby, od DOC mám i zateplené kalhoty, tak mi kosa určitě nebude 😎