Odpověď na: Jakou fleece bundu na kaprařinu?

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Ostatní vybavení Jakou fleece bundu na kaprařinu? Odpověď na: Jakou fleece bundu na kaprařinu?

#256495
Fit
Správce

    basnak: Díky za názor, já s tebou určitě souhlasím, myslím si to samé. Je to jak píšeš, já nepromokavou bundu mám a zateplené nepromokavé kalhoty taky, pořídil jsem to už loni velmi výhodně, viz. téma: Oblečení na kaprařinu. Jsem s tím fakt spokojen a zima mi v tom vůbec nebyla. Akorát je to prostě na sezení a když by se v tom člověk měl hodně pohybovat, tak je v tom až moc velké teplo a hlavně si člověk přiapadá tak nějak neohrabaně 🙂 . Je to prostě spíš až na větší zimu (hlavně ty kalhoty teda).

    obrázek nenalezen

    Tohle oblečení nepromoklo i v hodně velkých lijácích, loni jsem to mohl dobře vyzkoušet 😉

    Kdežto ta fleece bunda je lehká a praktická a krásně hřeje, dalo by se to používat celoročně a když prší, tak je člověk stejně schovanej a nebo bych přes sebe hodil pláštěnku (když není tak velká zima). No a když by byla velká zima, tak se na to dá použít i ta nepromokavá bunda, která je v mém případě podzimní a bylo by to akorát.

    Ta flleece bunda prostě jako taková lepší mikina a je to super, že to neprofoukne. Asi půjdu do té z toho aukra, líbí se mi. Jenom nevím velikost, asi se zeptám prodejce, buď L nebo XL. Já mám 190 cm a jsem hubenej, někdy mi je L a někdy je lepší XL. Takhle přes net bez vyzkoušení je to blbý. Ta cena je prostě dobrá a jak říkáš, nechci za to dát zbytečně moc peněz a platit značku. A jak říkáš, více vrstev je určitě základ 😉 .