Re: Krátkodobé kapraření

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Technika lovu Krátkodobé kapraření Re: Krátkodobé kapraření

#259042
Fit
Správce

Krmítko použít můžeš, ale potom to dej normálně na průběžno, protože ta montáž na obrázku je úniková a to krmítko asi nebude dost těžké, aby to zapíchlo kapra. Takže dej před to třeba gumový korálek a udělej klasickou průběžnou montáž. Taky tak často chytám a je to bez problémů.

Vlasové rovnátko většinou nepoužívám vůbec, jenom u některých háčků. U těchto háčků nikdy, funguje mi to dobře a kapři jsou učebnicově píchnutí ve spodním pysku, tak nemám důvod to měnit 😉 .

Halibut pelety s příchutí ořech? To je asi nějaká blbost ne? Buď to jsou halibut pelety nebo se dělají red fish halibut pelety a pak se dělají pelety s různými příchutěmi. Asi ty Tvoje nebudou halibut pelety, ale spíš nějaké pelety s příchutí ořech. Nebo se pletu? Možná jsem ještě takové pelety jenom neviděl 🙂

A to s těma cejnama je věčný boj. Může pomoct to, že budeš chytat na ještě větší pelety, které jen těžko sežerou. Případně můžeš trochu víc prodloužit vlas, aby se těm cejnům hůře nasával háček. Kapr to většinou polkne snáze hlouběji (velký určitě 😉 ).

Tak přeji hodně štěstí a klidně nafoť, koukneme na to 😉 .