Re: Krátkodobý lov – Přehrada Horní Bečva

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Technika lovu Krátkodobý lov – Přehrada Horní Bečva Re: Krátkodobý lov – Přehrada Horní Bečva

#257553
Fit
Správce

Asi těžko spekulovat nebo radit… Spíš bych řekl, že jednou tam ty ryby jsou najetý a jindy jsou třeba zase někde jinde, což je normální. Když na tom tvém místě zrovna nejsou, tak je nemůžeš chytit a je jedno, čím vnadíš 😉 . Jinak na větší ryby je samozřejmě lepší používat více partiklu a větší částice v krmení obecně, zase ale nebudeš mít tolik záběrů, protože to nebude lákat menší ryby.

Na každé vodě to může taky fungovat různě, takže nejlepší asi bude, když budeš chodit chytat a ty zkušenosti si nasbíráš sám 🙂 😉 .

Jinak jestli třeba začínáš taky s boiliesem a lovem vlasovou metodou, tak bych ti doporučil vyzkoušet třeba halibut pelety, kapři na to podle mě dobře reagují a můžeš chytit i větší kousky. Zkus třeba jeden prut nahodit někam stranou, kde je klid a dej tam tu peletu + třeba nějaké na PVA. Druhým prutem se můžeš bavit s menšíma rybama a zkoušet ty krmné směsi 😉 .