Re: LK BOYS

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zajímavé weby LK BOYS Re: LK BOYS

#258374

TALENT
Talent – nespadáte věkem do kategorie Student a nejste ani z rybářské školy? Nevadí, šance je tu taky! A rozhodně je o co chytat!

1. Zašlete svůj krátký rybářský životopis, svou fotografii – nejlépe s úlovkem, doručovací adresu, telefonní kontakt na adresu lkboys@lkbaits.cz a vyčkejte odpovědi. Do předmětu uveďte – TALENT)
2. Obratem Vám zašleme E-mail, kterým potvrdíme Vaší registraci v systému LK Baits. Váš rybářský životopis a Vaše fotka bude zveřejněna na našich webových stránkách.
3. Pak už vše záleží jen na Vás

Co získám registrací?

– Registrací získám 10% slevu na vše. Při první objednávce (může proběhnout až po Vaší registraci, která je ukončena naším potvrzovacím mailem) dostanete ZDARMA startovací balíček – ( kbelík LK Baits se čtyřmi druhy boilie z řady Restart a Top Restart + All Amino Nutric + čepice LK Baits nebo jiný reklamní materiál). Objednávka musí být nad 3500 Kč (pouze za produkty LK Baits) a tato částka se bude už počítat s Vaší slevou 10 % na produkty LK Baits a 10 % i na ostatní značky (do objednávky se nepočítá hodnota věcí, které Vám budou zaslány ZDARMA + cena poštovného. Pokud Vaše objednávka nebude nad 3500 Kč, využíváte pouze slevy bez nároku na startovací balíček). Startovací balíček lze uplatnit pouze jednou. Při objednávce do pole poznámka napište: „První objednávka po registraci v LK Boys“

– Registrací dostáváte automaticky nejžhavější informace z firmy LK Baits prostřednictvím emailu
Co můžete získat? Dva nejtalentovanější z Čech a dva ze Slovenska, kteří spolupracovali s firmou LK Baits v průběhu roku nejlépe, budou vybráni koncem roku 2012. Výběr proběhne Lukášem Krásou a jeho nejužšími spolupracovníky a bude se převážně odvíjet od Vaší aktivity během roku.

– I když projekt nese název LK Boys, je určen i pro rybářky!

Co TALENT roku (vítěz) získá?
a) Krmení v hodnotě 20.000 Kč (hodnota z internetových cen)
b) Členství v Teamu LK Baits s exlusivními podmínkami (více v osobním jednání s Lukášem Krásou)
c) Oblečení LK Baits
d) Volný vstup na prestižní kaprařské závody (Jeden volný vstup nebo-li Voucher platí pro oba vybrané České Talenty, kteří musejí závody absolvovat spolu. To samé platí pro Slovenské Talenty. Pokud by se spolu rybáři nedohodli, vstupenka propadá vítězi z kategorie Student, kteří závodili na juniorských závodech Českomoravského kaprařského spolku a Carp Clubu ČR. (výběr závodu a další podrobnosti budou probrány osobně)

Pokud nebudete vybráni jako student nebo talent roku, rozhodně nevěste hlavu. Pokud jste dobře pracovali, něčím jste nás zaujali a Vaše aktivita byla v průběhu roku patrná, určitě se Vám ozveme!