Re: Lov rýb na zarastených nádržiach

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Technika lovu Lov rýb na zarastených nádržiach Re: Lov rýb na zarastených nádržiach

#257074

Ahoj sice na takovych vodách moc nechytám, sle sam bych to dělal takto. Na koncovou montáž bych určitě zvolil dost dlouhy fluocarbon nebo odpalovku místo olověnky.Na to určitě olovo na prujezd aby jsi vedel i o tech nejcitlivejsich záběrech. Návazec bych zvolil bud taky z fluocarbonu nebo ze ztužené šnurky kterou bych 5cm od háčku slíknul nebo udělal jen kloubek.

Jinak na takovychto vodach si musis hledat tzv. oka a tam pokládat montáž nebo alespon tam kde neni tolik travy nebo to pokladat mezi lekniny. Mezi travami maji totiz kapri svoje cesticky a na tech se zdrzuji. Musis je proste najit. Neni potreba ani tolik krmit spis bych zvolil bud par kulicek k montáži a nebo jenom pres PVA materiály.

Jako nástrahu bych prvně zkousel dve 20mm potapive kulicky pod sebe a na druhy prut urcite tzv. panacka coz znamena plovouci + potapivou kuličku. Musis hodne zkouset a co nejdriv prijit na to co ryby chteji nekdy muze i pomoct treba samotne plovouci boilies nastrazene treba 50cm i vice nade dnem mezi travami i takto se da nejeden kapr překvapit.

Precti si nejake clanky nebo zkoukni videa z Haromfy rikaji se ji právem Green Hell tam si prectes zkusenosti kapraru kteri tam chytali a myslim ze bys mohl nektere zurocit i na svem reviru.

Snad ti par mych r ad pomuze pri lovu 😉