Re: MODERNÍ RYBÁŘ 2012 – Praha holešovice

Úvod Diskuze Ostatní fóra Akce, závody a výstavy MODERNÍ RYBÁŘ 2012 – Praha holešovice Re: MODERNÍ RYBÁŘ 2012 – Praha holešovice

Fit
Správce

supinna: Ahoj, no tenhle poslední příspěvek máš pod svým nickem (registračním jménem) normálně v pořádku. Tak jsi asi předtím byl odhlášenej, ne?

Jinak nepřihlášený uživatel se pozná podle toho, že při odesílání příspěvku musí vyplňovat odpověď na otázku proti spamu (registrovaní uživatelé toto nevidí). Neregistrovaný uživatel taky nemůže přidávat přílohy na fórum (např. fotky). V pravém horním rohu vždycky vidíš, zda jsi přihlášen nebo ne, je tam odkaz Přihlásit nebo Odhlásit + Tvoje jméno, když jsi přihlášen 😉 .

V poslední době jsem tady na fóru taky dělal mnoho úprav a mazal jsem tzv. cache, tak se mohlo stát, že Tě to z fóra odhlásilo, jak jsem tady měnil vzhled atd. Někdy to ale udělá i sám prohlížeč automaticky z bezpečnostních důvodů, takže je nutné se znova na fórum přihlásit. Spíše si myslím, že jsi byl normálně odhlášen a jen si toho nevšiml, když jsi ten předchozí příspěvek psal.