Odpověď na: Montáž…montáže….

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Montáže a návazce Montáž…montáže…. Odpověď na: Montáž…montáže….

#259212
Fit
Správce

    zadar: Jo, ty obratlíky taky používám a dělám velké smyčky na konci návazce, aby to šlo snadno měnit. Nějaké články časem určitě napíšu, teď to bylo pro nové číslo KaproMánie, ale určitě pak něco udělám i pro web. Jen co bude trochu čas a vrátím se z dovolené 😉 . S těma špuntama docela dobrý nápad. Já návazce skladuji normálně v sáčcích od háčků (jak jsou vyztužené papírem). Prostě ten návazec tam stočím, do jednoho pytlíku dávám 2 návazce (z každé strany papíru, aby byly oddělené). Nepotřebuji ani žádný zásobník a vejde se mi to pohodlně do kufru.

    A nebo se dají použít i takovéhle obyčejné sáčky (hodně let staré foto 🙂 ). Ale chce to dávat návazce do pytlíku po jednom kusu, jinak se to může zamotávat:

    Venca: Když se zaregistruješ tady na fóru, tak můžeš Tožbovi poslat soukromou zprávu 😉 . Jeho profil zde: http://www.lovkapra.com/kaprarske-forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=399, nevím jestli si toho tady všimne a odpoví Ti 😉 .

    Ale co jsem tak koukal, tak ty montáže má vyfocené do detailu dost. Není tam nic neobvyklého. Normální závěska na olovo, kapkovité olovo, aby to daleko létalo… Na tom návazci je ještě hadička, která snižuje zamotání. Helikoptérovou montáž bych nedoporučoval, sám ji nemám rád 🙂 . Jestli jsi teda myslel ty fotky od Tožby tady: http://www.lovkapra.com/kaprarske-forum/viewtopic.php?f=12&t=22&p=1319#p1319, když si na ně klikneš, tak se Ti zvětší.