Re: Názor na navijáky Mivardi Raptor 6500, Fox Eos 10000 a Tica Scepter GTX 6000

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Názor na navijáky Mivardi Raptor 6500, Fox Eos 10000 a Tica Scepter GTX 6000 Re: Názor na navijáky Mivardi Raptor 6500, Fox Eos 10000 a Tica Scepter GTX 6000

#263739
LUCAS 22
Účastník

    Zdravím, tak já mám Tica Gtb, šlapou na jedničku, cívka v celku dobře pravidelně namotava,žádné větší šelesti v klíčce jde hezky, a perfektní velké uchopení brzda jde krásně, pracuje výborně Cvrček krásně jede při jízdě a tak, ale na můj vkus je moc dlouhý krokovaní, mezi utažením a povolením, proto je chci vyměnit, jinak spracování výborné, opravdu dobré stroje za dobrý peníz, Foxy Eos má kamarád, za ty peníze strašný stroj, se divím že to Fox vůbec prodává, pod svou značkou, hodnota max do 1000 korun, a to by je ještě předčili stroje od ostatních značek, namotava úplně nepravidelně, šelesti jak v klíčce tak cívce,baituner taky nic moc nepracuje dobře, zasekava se a tak neříkám že úplný šunt, možná pro úplné začátečníky, ale prostě se dají za ty peníze koupit i lepší stroje, od DAM, Okuma, CORMORAN atd. Mivardi Raptor nevím, ale ten kamarád právě přešel s těch Foxu právě na Mivardi Panter, a to se nedá srovnat šlapou úplně skvělé, jsou sice dražší ale ne zas tak moc, mi je koupily jeden za 2800,- cos se skoro vejde do těch 100eur