Re: Nejhorší rybářská výprava!

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Nejhorší rybářská výprava! Re: Nejhorší rybářská výprava!

#258664
Weider
Účastník

    Díky chlapy za podporu. Doufám, že ty povolenky dostaneme zpět. Na svazu jsou celkem normální lidi tak máme stále naději.

    [quote=“dedekk“]Že toho porybného na Tebe někdo poslal, to se domnívám, že je zřejmé. Chybu ovšem také hledej ve své maličkosti. Tak jako každý řidič má nastudovanou vyhlášku o silničním provozu, tak by měl také každý rybář znát RŘ a případné dodatky. Mimo jiné by jsi se dočetl, že na lovném místě máš uklidit. V tvém případě, který popisuješ, že jsi odpadky dával volně někde do díry pod strom, mohu se též domnívat , že jsi založil černou skládku odpadu. Řečičky typu já jsem hodný dědečku, já to uklidím, to neberu. Už Ti to zde bylo doporučeno. Vytáhní igelit. pytel a dávej vše tam. Vyhneš se tím dalších zbytečných problémů, které může kterýkoliv porybný vyvolat. Je nesporné, že jsi byl zcela neoprávněně přinucen pustit zasakovaného kapra. K tomuto nebyl žádný legální důvod. O odebrání povolenky jsi dostal zajisté doklad a zajisté tak víš jméno osoby, která povolenku zadržela. Za sebe, Ti ještě doporučím, aby jsi si sehnal příručku rybářské stráže a tu řádně nastudoval. Potom budeš možná vědět vic, než někteří porybní a můžeš se bránit. Závěrem jen to, že srážka s blbcem, je ta nejhorší. Nedej se otrávit hned na začátku sezóny. Přeji hodně úlovků.

    Odpadky jsme neměli nikde pod stromem, ale prostě u stromu byl důlek a tam jsme je měli. Nebyli nijak zamaskováný, takže to nebylo nijak schovaný jako nějaká černá skládka. Příště to samozřejmě budeme dávat ihned do pytlů. Člověk se z chyb učí, ale věřím tomu, že i kdybychom měli v pořádku odpadky, tak by nám ty povolenky vzal i přesto vše. Něco by si vymyslel když tak jiného. Navíc si dovolil do toho papíru co jsme dostali napsat že jsme rozdělávali oheň, což není pravda, měli jsme tam gril a sebou dřevěné uhlí. Také ten bivák se mi nezdá, myslím, že máme právo stavět bivák kdekoliv u vody kde to není zakázaný nebo přímo napsaný v rybářském řádu u konkrétního revíru.