Re: Nejlepsi zimni boili-navnada,nastraha

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Nejlepsi zimni boili-navnada,nastraha Re: Nejlepsi zimni boili-navnada,nastraha

#258234
basnak
Účastník

    Taky za sebe nemůžu říct, že bych byl nějak extrémním otužilcem. Někdy je na konci října větší zima než v průběhu celého listopadu a prosince. Pokud jde o teplotu vody pod 10°C, mám svého favorita. Ale jsem ještě moc mladý na to abych prozrazoval složení a rozumy co víc funguje. Samozřejmě se pokouším dávat dohromady složky, které podporují trávení, moučky rozpustné ve studené vodě a základy sestavené tak aby tvořily spíše anergickou hodnotu pro kapra. K atraktivitě boilie přihlížím spíše ke kořením, ať už od Haits (s pepřovým efektem), nebo na sladké bázi samo doma namíchané.
    Když se tak zamyslím, tak je fakt, že knížky nelžou. Ono opravdu je v zimě ryba více náladová a někdy je obtížné se jí trefit do chuti. Takže si myslím, že jít na ryby v zimě s jedním druhem boilie, nebo jakoukoliv jinou nástrahou a nemít možnost experimentovat je spíše o náhodě, ale pořád lepší než nic.