Re: Nové pruty pro novou sezonu

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Nové pruty pro novou sezonu Re: Nové pruty pro novou sezonu

#258479
Fit
Správce

Opět jako u těch navijáků v minulém tématu, nemám zkušenost s konkrétními pruty, co uvádíš. Ale už se tady o těchto prutech diskutovalo. Takže jsem ti dohledal nějaké info a zkušenosti. Projdi si následující témata, mohlo by ti to pomoct trochu 😉 :

Star Baits BATTLE 360 alebo SHAKESPEARE CYPRY CARP 3
Cypry vs Mitchell Premium Carp II 366 cm

A jinak čekej na info od dalších lidí, prutů je spousta, takže asi těžko radit, chce to nejlíp osobní zkušenosti. Je vždycky nejlepší, když si to člověk sám osahá.

A ještě za sebe, já než bych kupoval pruty této kategorie, tak bych raději zvolil klidně něco bazarového, ale z trochu vyšší třídy. Dnes se toho dá na internetu sehnat opravdu hodně a kolikrát ty pruty byly třeba jenom několikrát u vody a jsou prodávané za poloviční cenu. Takže třeba seženeš prut, který stojí normálně 3 tisíce za 1.500,-. Podle mě je to lepší volba, než kupovat nové pruty v ceně kolem 1000. Ale je pravda, že třeba už nemáš záruku atd., takže si to každý musí promyslet sám. Tím ale nechci říkat, že se na ty tebou uvedené pruty nedá chytat, určitě to stačí a jak se říká, za málo peněz kolikrát hodně muziky…