Re: Novy prut

#258960
Fit
Správce

Jo jo, přesně, jak říká V.S. Já mám totiž taky Shimano Beastmaster (2,75 lb dvoudíl) a ty nové Alivia jsou měkčí oproti nim. Proto jsem taky psal, že to jsou takové „žvýkačky“ a že je otázka, jestli 2,5 nebo 2,75 lb. Nejlepší je se na to podívat v obchodě. Pokud bude chytat spíš při břehu a nebude potřebovat dlouhý náhody a chce to využít i na plavačku, tak by třeba mohl být s 2,5 lb spokojen. Ale klidně taky 2,75. To záleží na každým rybáři.

Jinak když si přidáš víc peněz, tak si můžeš rovnou pořídit ty Beastmastery (jestli se ještě vůbec dají sehnat, teď si nejsem jist, ale jsou to tyhle: http://www.nejlepsiceny.cz/pruty/shimano-beastmaster-ax-pdl-12ft-2-50lb.html). Já jsem s nimi naprosto spokojen a taky si na tom parádně vychutnám i menší kapry a dá se do toho i pořádně opřít.

Someone wrote:

Hlavne to ze sme ho z brachom nafotili aby vyzeral co najvacsi a potom som kamosa cely den natahoval ze som mu vytiahol 16tku kym bol prec. Cely den bol nestastny ze ma prvy krat nove pruty pri vode a zrovna ked tam neni pride zaberie mu taka pekna ryba.

To je dobrý 😆