Odpověď na: Priateľky,manželky a kaprárina….

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Priateľky,manželky a kaprárina…. Odpověď na: Priateľky,manželky a kaprárina….

#253064
basnak
Účastník

  Nazdááááár. Konečně se mi na PC rozjel internet, takže se můžu pustit s váma do téhle diskuze, kde “musím” psát jenom pozitivní věci, abych nedostal za uši 😀 (takže moje drahá polovička na rybách neremcá, nevymýšlý si, je pořád spokojená) 😉
  Né vážně to je všechno pravda.
  Letos jsem zakoupil Quada 2 abychom spolu mohly jezdit na ryby. Ale nejdřív než jsem ho koupil přišly malé testovačky jestli jí to vůbec bude bavit na těch rybách, aby bivi pro dva nestál někde v koutě a neprášilo se na něj celý rok. Konec konců jsem ho koupil a má přítelkyně si koupila lehátko.
  Podnikly jsme pár výprav v okolí domova, abychom vychytaly potřebné mouchy, co ženské bude na rybách chybět a v případě druhých výprav to doplnily.
  Těch “much” bylo docela hodně 😀 , zaprvé nepřipadalo v úvahu vaření a konzumování jídla z ešusu – což pro mne byla normálka. 😆 atd. atd.
  Takže pokud jezdíme v dablu tak já mám nastarost vše krom jídla. To nechávám na ní, na expertovi ve vaření 😎 . Comity může dosvědčit viz. http://vasr.cz/?text=150-dovolena-pod-palavskymi-vrchy
  Jinak semnou na ryby jezdí ráda protože má ráda adrenalin, přírodu, romantiku a jsem rád, že můžem trávit chvíle u vody spolu při zapadajícím slunci.
  To víte, taky remcá když odjíždím na výpravu, kde se není možnost koupat. To by nebyly ženské 😆

  Fit jak říká Pepe: Jaké si to naučíš, takové to máš.
  Ale chce to učit takticky a pomalu. 😉

  Přílohy: