Re: prosím o radu

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety prosím o radu Re: prosím o radu

#252710
Fit
Správce

    [quote=“gaza“]10l kýbl kukuřice denně a kolik přibližně kolik kg boilies k tomu, nazačátku asi víc a potom jen dokrmovat? Jakou příchuť boilies koupit?

    No, co se týká boilies, tak s tím to nemusíš tolik přehánět, pokud budete krmit tou kukuřicí. Samozřejmě by šlo krmit i třeba jedním kilogramem boiliesu denně, ale ne každý si to může dovolit a určitě to není třeba. Někdy méně znamená více. Podle mě je ideální krmit pomocí PVA materiálů a třeba ke každé montáži vždycky přihodit hrst kuliček. A po každém záběrů vždycky znova kuličkama přikrmit.

    Co se týká druhu a příchutě, tak většinou vždycky zkouším jeden druh na masové bázi a druhý nějaký „sladší“. Moje osvědčené jsou třeba losos-sardinka a např. Scopex, který mi funguje pořád. Ale záleží na více věcech. Ono někdy na tom druhu ani tak nezáleží, pokud ty ryby žerou. Když ale vezmeš dva druhy, tak třeba zjistíš, na co více berou. Je to prostě o tom, zkoušet a zkoušet. Každý rybář si časem najde to svoje, ale stejně často zkouší dál a dál. Takže asi tak… 😎