Re: Pruty Shimano

#256133
Fit
Správce

basnak: Přesně tak, máš pravdu, sám jsem si to vyzkoušel, ono to šlo, ale není to prostě ono, souboj si nevychutnáš. Navíc ty moje bývalé Mivardi byli spíš trvdrší, a tak jsem si řekl, že je dám pryč, přidám trochu peněz a koupím něco základního v menší libráži.

Uvažoval jsem ještě taky o tomto prutu: Mystery CAMOU Carp 3,60m 2,5 lbshttp://www.rsp-fishing.cz/akce-pruty-dragon/kaprove/prut-mystery-camou-carp-3-60m-2-5-lbs-vyp

Vzhledově ten Mystery nevypadá špatně, moc se mi líbí korkové rukojeti, ale tohle je taky základ a raději jsem nakonec sáhl po těch základních Alivio, snad je to Shimano lepší volba. Ono kdybych si měl koupit nějaké pěkné speciály z celokorkovou rukojetí (což se mi fakt líbí), tak by byla cena za 1ks kolem 3 tisíc, a to se mi zase nechce dávat (to jsem si radši koupil ty Beastmastery nedávno na delší výpravy).

Tak uvidíme, hlavně aby to bralo no 🙂 . Po novým roce ještě dokoupím ty lepší navijáky (asi nějakou tu Ticu bez baitu), na ty Alivia půjdou moje malé baity, na řeku a chytání v blízkosti břehu není nic lepšího.