Re: recept

#261152
beda6a
Účastník

  [quote=“basnak“]Zdruvko,
  otázka je jestli nějaký větší kapr plave v takové vodě. Takovou velikost násady jsem snad u nás nikdy neviděl, ale budiž jiný kraj jiný mrav 🙂
  Před takovou násadou kapra nepomůže nic co ti bylo psáno a to z jediného důvodu, atraktivita boilie. Sám jsem s tímto nešvarem bojoval dost dlouho. Zkoušel jsem velikost boilie, vzdálenost od háčku a vždy jsem dopadl s křížkem po funuse. A to jenom díky velké atraktivitě boilies. Při sestavování směsi se musíš vyhnout moučkám co přitahují menší rybu, vynechat esence, esenciální oleje (krom snad asafoetidy) a nechat to vše na přirozeném aroma samotných mouček. Chuť boilie bych nevolil sladkou.
  „Nevýrazné“ boilie pachem, vizuálně ti dá čas, který ty musíš využít ke svůj prospěch. Vysušené boilie na kámen s větším průměrem ti také bude hrát taky do karet.
  Pak už záleží zkoušet různé strategie krmení (nekrmení), singlovku atd.
  Hlavně se držet pravidla, že s atraktivním boilie pro mladou rybu, cíleného úspěchu (po větší rybě) dosáhneš sporadicky.
  Hodně trpělivosti 😉

  Basnak děkuji ti za odpověd a rady velcí kapři tam jsou,tak zkusíme co jste mi poradily a uvidíme.Snad podzim bude lepší Díky.