Re: Tohtorocne ryby

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Tohtorocne ryby (2010) Re: Tohtorocne ryby

#254977
Fit
Správce

    Já jsem se vrátil z výpravy na Lužnici právě dnes, bohužel opět předčasně, protože se brutálně zvedla voda (viz. povodně 🙁 ). Z původního od soboty do soboty, nakonec bylo jenom od soboty do středy do večera 😕 . Už po příjezdu byl poměrně dost silný proud a sotva jsme mohli udržet montáže na našich krmných místech. Znamenalo to dát špičky k nebi a alespoň 130g olova, jinak to nemělo cenu, chytali jsme 70m od břehu. Taky jsme museli častěji přehazovat, protože občas plavaly větve a různej bordel…

    … ovšem na tu bídu s počasím (zima a pršelo), to zase nebylo tak špatné. Chytil jsem si osobák a brácha taky 😉 . Dávám fotky, jak to šlo za sebou…

    [album]550[/album] – 76 cm, 9,5 kg – první nedělní kapr

    [album]551[/album] – 65 cm – pondělí

    [album]552[/album] – 67, 9kg – pondělí, parádní macek

    [album]553[/album] – 65 cm, pondělí – potěšil

    [album]554[/album] – 88 cm, 12.5 kg, pondělí, ten můj osobák! Opravdu hustej kapr na Lužnici už si myslím… 😉

    [album]555[/album] – a ještě jednou 🙂 😎

    [album]556[/album] – tohle je poslední kapr ve středu k večeru, 78 cm a 10kg. Celý den pršelo a večer už to bylo nechytatelný 🙄 🙁

    Takže mi zbylo několik kg boilies a spousta kukuřice, velká škoda, kdyby nepřišla ta voda, tak věřím tomu, že bysme ještě za další skoro 3 dny nachytali pěkné ryby. Z některých už trochu teklo mlíčí, takže asi těsně před třením… Ale tak mohlo to být určitě horší a jsem rád 😉 .

    Jinak nejmenší chycený kapr měl 60cm, takže fajn.