Re: Tohtorocne ryby

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Tohtorocne ryby (2010) Re: Tohtorocne ryby

dasty carp
Účastník

[quote=“Black pepe“]No Dasty ja od štvrtku na 500ha vode zase ani píp 🙁 🙁 voda išla dole na necelých 15st.C ale chytal som na fleku ktorí som chcel jednoducho len vyskúšat čiže rybu som ani nečakal,,,ide skôr o jesené miesto…
Počúvaj ty chytáš v akváriu či čo 😯 😯 😯 😆 😆 😆 GRATULUJEM
Ináč hovorí sa že dobrý kaprár pri svojich výpravách chytá v priemere 10kg ryby pravidelne a som presvedčený že k nim patríš 😉 😉

Ahojj,,děkuji,,zatím v akváriu nechytámm 😆 😆 😆 😆 ,ale v dosti fregventovaných svazovkách kde je třeba i 20 krmítkářu během dopoledne,,bohužel je to sice o nervy,,ale dokud neklesne Labe není jiná možnost,,ale už jsem řekl že tyto stojáky až na zimu..Ty krmítkáři ti tak znepříjemní lov že se prostě musíš podřídit,,nic jim nevysvětlíš,oni to nepochopí a mají svojí teorii,,No děsné,,Ale na druhou stranu z těchto vod kde je dosti lidí,,mám radost z každého ulovku a né jen z těchto,,já mám prostě radost z každé ryby,,nemusí to být obři,,pokud by tam byly,,věřím že bych ho chytl,,,zaměřil se na ně a dostal bych je ven,,…Ale snad bude už Labe v normálu a za týden pofrčím tam,.,,Kéž by.. 😉 😉 😉 😉