Re: Tohtorocne ryby

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Tohtorocne ryby (2010) Re: Tohtorocne ryby

#255209
basnak
Účastník

    Diky, diky dikýýýý.
    Dasty: Doufám, že se ti zadaří. Letos labe jede neskutečně. Samé ohromné ryby se ukazují po internetu. Čím to je? Dobrý rok? Tak pak dej echo, jak se ti vedlo.

    Pepe: Kurňa chalani, už aby jste to tam rozjeli (těším se) 🙂 takové krásné ryby tam máte, např. teď ten chycený 25kg amur 😉

    CT Sazan: Tak pak dej vědět jak jste dopadli. Jo a můžete nafotit ten new bivi a pak do fóra s bivakama dát obrázky i s malým popisem 😉

    Comity: Hola kamoš, jo jo směs K.V. to byla – ale s jiným tekutým základem, kvůli stromu který se nahýbá nad hladinou. Ony přece vanilky do vody nepadají 😆 , takže jsem to musel změnit a vyplatilo se. 😉 Směs na big-mamy se teprve rodí, ale co nevidět bude mít premiéru. Jo a ten link co jsi sem házel nějak nefaká – nebo to neumím 😕

    Jinak druhý rozkrmený flek nedopadl moc fajně, sice jsem na něm udělal 2 záběry od kapříků a jeden záběr od giga-tlouště, ale neobstál tak jak jsem si představoval a ryby bych tahal podobné velikosti a stejné stavby jako je tahle:

    takže s ním končím