Re: Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011 Re: Úlovky a výpravy v roce 2011

dasty carp
Účastník

Lov z lodě))))

Po minulém uspěšném víkendu jsem se opět utrhl a mohl vyrazit k vodě,,Jen to počasí stálo za prd,,Stálý déšt a zvedání hladiny Labe mi nahánělo lehce hrůzu,,jelikož jsem lovil tři dny z lodě,,dosti daleko od břehu)))
    Zakotvil jsem se ve čtvrt Labe asi 60metrů od břehu,,Jen sem se nemá nikdo šanci dostat, jen z vody)))Jelikož jsem jel opět po denní zakotvenej jsem byl okolo 20té hodiny večerní,Rychle rozdělat klacky nakrmit a konečně nahodit..Bohužel stále pršelo a zvedání vody bylo jasné(((Na jeden klacek jsem dal samotnou Fanaticu ve 22mm a na druhý opět fanaticu s plovkou od CCmore Brusinku,kterou jsem střídal s plovkou MikBaits Ančovička-Krab-Asa…
    Ke každé montáži jsem vždy dělal PVA věněček s třemi kuličkami…Takzvaně tři oříšky pro popelku..))Snad se nějaká ta Popelka povede))
    Za ty tři dny jsem zdolal asi 8kapříků,,žádných velkých a těžkých rozměrů,,Ale požitek v průtoku 300kubíků to byl mazec))Měl jsem dva záběry od ryb co nešlo prostě vůbec v tom proudu dostat k lodi a člunem za nimi bylo též nemyslitelné(((Až poslední den před odjezdem jsem měl opět brutální jízdu dlouhý boj jak s rybou tak proudem a po 15minutách konečně dostávám k podběráku krásného šupíka,který se pokládá na bok,,už jsem myslel že mám vyhráno ale ten zku….)))proud mi to stále stěžoval,,tak jsem si ho chtěl vysloveně narvat do podběráku a v tom odhadem 12-13kg šupík byl fuč,,Háček z něj vylétl jak raketa(())))Bylo dost obtížné ryby těžší vůbec zastavit či dostat k lodi,,Když se dnes koukám na průtok mělo to i 350kubíků)))))
    Ale až to spadne určitě se tam vrátím a ty ryby na tu podložku dostanu))))

Všem přeji hezké chvíle u vody

,,,Dasty,,,