Re: Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011 Re: Úlovky a výpravy v roce 2011

basnak
Účastník

Zdravím vás lovci 😉 a všem úspěšným gratuluji.
    Abych taky přispěl svou špetkou do fóra tak posílám pár obrázků z „Dovolené pod Pálavskými vrchy“. Počasí nám letos vyšlo o něco lépe jak minulý rok a to se projevilo i na záběrech v tom lepším slova smyslu. Jako každý rok jsme chytali s Comitym na dohodovou vzdálenost kolem těch 9Om, což se podstatně liší od ostatních co vyváži i přes 3OOm. Otestoval jsem si tam nově sestavenou směs boilie na maso-rybím základě a jsem rád, že se mi podařilo na ni udělat několik záběrů i od ryb, které se dokázali opřít do prutu s velikou razancí, pro mě nikdy nesetkatelnou. Holt třeba někdy příště se mi je podaří otočit od vázek 🙂 Ačkoliv druzí měli záběrů pomálo, my si na nedostatek záběrů v polovině výpravy nemohli stěžovat. Poslední dva dny před odjezdem se nám otočil vítr a bylo po záběrech a tak nám nic jiného nezbývalo než se opalovat a v podvečerních hodinách grilovat a pít pivko vychlezené z cca 10m hloubky ve hrázi. Řeknu vám takové vychlazené pivko jste na betonu ještě neměli a kdo měl, tak ví o čem mluvím 😆 a určitě mi dá za pravdu, že v tropických teplotách příjemně osvěží. Jinak jsme si to parádně užili a o tom to je 🙂