Re: Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011 Re: Úlovky a výpravy v roce 2011

superweb
Účastník

Tak mensi fotoreportaz z meho snazeni o slusneho amura. Rekl jsem si, ze jesetera a kapra pres metr uz mam, tak se budu snazit o dalsi druhy 🙂 Na programu je amur a stika – amura mam nejvetsiho zatim 84, stiku – i kdyz mimo tema fora – 78. Jeste lysec pres metr mi chybi 🙂
    Me podzimni smerovani je jasne.
    Na jare jsem po par letech znovuobjevil jednu vodu, zrejme cerstve zarybnenou amurem. Ryby mely vetsinou kolem 55-60cm, ale na matchku celkem zabava.
    [album]767[/album]
    Znovu jsem zavital na par hodin nekdy v srpnu, abych se kouknul jak se jim dari. Voda byla cela pokryta zelenym bordelem a tak nemeli moc duvod riskovat sousto rohliku. Presto se jeden spletl a ja se presvedcil ze se jim dari opravdu nadprumerne. V zlene dzungli nebylo uplne jednoduche ho s matchkou a 18kou vlascem dostat ven, ale povedlo se.
    [album]764[/album]
    [album]763[/album]
    Mel jen 62cm, ale ten pupek neuveritelnej..jestli je tam nikdo nevyvrazdi, za par let to bude dobry pochytani. Mit nejakou zmenseninu kapri podlozky nebo podberaku, dal by se uz ted vydavat za trofejaka 🙂
    Vcera jsem po tydnu kazdodenniho krmeni par kg svestek vyrazil na vodu, kde vim, ze amuri kolem metru jsou. S jednim prutem jsem si hral s bublinou na hladine, sem tam mensi kaprik. Druhy s nadlehcenou svestkou na vlasu se rozjel az kdyz jsem zacinal balit. Nadeje na amura ale vzala rychle za sve a z ulovku se vyklubal pekny supinac. Nevzail jsem, nemeril jsem, ale tipnul bych tak 80cm 8-9kg.
    [album]765[/album]
    [album]766[/album]
    Tak to vypada ze nejen amurum chutna ovoce 🙂