Re: Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011 Re: Úlovky a výpravy v roce 2011

dasty carp
Účastník

[quote=“Black pepe“][quote=“dasty carp“]B.P.-Ano také je dost věcí které si nechám pro sebe,,on je to drn 😆 Není to ani pořádně rybář a radí jak když tomu rozumí..Já si sice u sbs dělal tekutky sám,,ale on je to opravdu vůl.,Já to o něm věděll,,a šel jsem tam jen kvůli kamarádovi,který mě přemluvil,,,ale také ted odešel,,Jsem tam za ten rok zvedl prodej o 25-30procent,,A on to neocení,,sere mě ten rok práce pro vola,,ale už to kámo neřeším,,zde mám milionkrát lepší podmínky a hlavně což je nejpodstatnější a to že Michal Kučera je Kaprař,férovej chlap,a je na něj spolech a dokáže vše ocenít,,je tam klid a pohoda jsou kolem něj dobrý a pohodový lidi,,tak proč né,,ač jsem nabídek měl dosti,,ale zde je jistota a klídek 😉 😉 😉

Máš recht!!!!! obaja vieme očom to je a stotožnujem sa s tým čo si napísal 😉 U mňa je to dost totožné a som v podobnej situácii ako ty preto neriešim veci čo som riešil,,už sa nad tým len pozasmejem 😀 Je to dobré a už to môže byt len lepšie a treba na sebe makat a dávat zo seba maximum,byt sám sebou ..samozrejme všetko s kludom a chladnou hlavou 🙂
Pohoda klídek tabáček Lovu zdar Dasty 😀 Nech to fičí kua 😆 😉

Přesně tak,,,ted to bude jen a jen lepší a bude dost ryb,, 😆 😆 😆