Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2012 Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

superweb
Účastník

Tak jsem se po delsi dobe dostal na necelych 24hod na mensi svazovy rybnik. Je to voda, kam jsem jezdil pred par lety a obcas vytahl mistni bojovne nizke supinace kolem 80-85cm. V posledni dobe jsem na ni trochu zanevrel a jen jsem tam obcas zajel na plotice coby nastrazky na sumce – plotice jsou tam bezne kolem 30 – obcas 40cm, takovy tlustochy jsem jinde nevidel 🙂
No voda se trochu zmenila, odrostli kaprici co tenkrat byli cerstve vytreni a ti nedali pokoj. Krome cca 60cm lysce, ktery se mi vypl u brehu, jsem nachytal asi 40 domorodych kapru s uctyhodnymi mirami 35 – 40 cm a nekolik linu kolem 30cm(navecer na plavacku) a nevyspal jsem se prakticky vubec. Nepomohli ani 25mm koule a pomerne dlouhy vlas. Proste do toho mlatily tak dlouho, dokud bud kouli nerozbily, nebo se nepovesily na hacek.
Presto jsem zahledl nekolik hezkych amuru a v noci se vyhazovaly i pekny kapri a stiky. Mozna letos zajedu s houskou na amury, s kaprama pockam do pristi sezony..to uz by mohly byt K40ky k jidlu a obsadka trochu proridnout..