Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2012 Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

#259235
dasty carp
Účastník

    Ahoj všem,posílám další zprávičku od vody kde jsem strávil devět dní na Labíčku.Už předem jsem měl vybrané místečko na které jsem se musel dopravit jen člunem a tím se odříznout od lidí.Na tuto výpravu jsem měl nachystané boilie různých druhů a průměrů.Což asi nebylo moc dobré přemluvit kapříka k záběru.Tak po pěti dnech bez jediného záběru od kapra jsem byl nucen na tomto místě lov ukončit a přesunout se o pár kilometrů proti proudu.A změnit hlavně boilie.Jelikož to bylo to hlavní v čem jsem viděl ten zásadní problém.Tak po domluvě s Michalem jsem si nechal poslat Královského lososa s Játry ve 20mm.Super jeden druh v menším průměru.Nová naděje byla na světě.Zajel jsem si pro boilie a hurá na nové místo.Zbývaly mi čtyři dny do konce výpravy a já byl stále bez ryby,takže HOVNOCHYT)))).Ale to jsem netušil co se bude dít.První den na novém místě jsem udělal už čtyři záběry od ryb od 7do 10kg super,Zdá se že jim Královský losos velmi chutnal.Druhý den už bylo záběrů osm opět ryby stejné kategorie a dva okolo 12tikg.Třetí den už bylo záběrů dvanact a kapříci i pomalu rostli na váze a začal jsem chytat ryby do 13kg,Byl to takový fofr že se nedalo ani moc fotit(((Čtvrtý den už bylo záběrů nad 15to už byl mazec.Stalo se mi i čtyřikrát že se mi rozjely dva klacky současně.Krasné zdravé ryby.Poslední noc byla ale zlomová povedla se mi mezi těmi x kapry ryba necelých 14 kg a pak nádherný šupík 18,30kg,který mě povozil hezky na člunu v děšti a ve větru.Jelikož poslední noc se změnilo dosti počasí začlo od deseti večera pršet a to až do rána.Tak jsem měl při té intenzitě záběrů všechny hadry mokré a byl nacucanej jak houba.Původně jsem chtěl být u vody ještě déle ale bohužel už mi volali z práce(((Tak v tom nejlepším jsem musel odjet domů.Ale i tak mi ty poslední čtyři dny stačili abych si pořádně zachytal.A zdolal spousty zdravých a hlavně bojovných kaprů.Boilie Královský losos Jatra mě velmi a opravdu velmi překvapil a určitě jak opět pojedu na Labíčko což bude určitě co nejdříve tak opět sáhnu po Lososu))