Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2012 Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

#258627
Fit
Správce

    Uff, nevím sám, těžko radit 🙄 . Když jedu na známý revír, tak volím to, s čím mám dobré zkušenosti z minulých let. Asi bych vzal jednu masovou a jednu sladkou příchuť. Když jedeš na 3 dny, tak by mohlo stačit pár kilo, záleží na velikosti té vody, kde budeš chytat a taky na tom, kolik budeš mít záběrů. Když kapři půjdou, tak bych krmil víc a pokud by nebyly záběry, tak spíše míň. Na nějaké pelety je asi ještě studená voda, protože v nich je hodně oleje a ten se ve studené vodě blbě uvolňuje (jedině nějaké pelety do studené vody, jestli něco takového je). Zkusil bych to boilies i půlit při krmení. Boilies třeba s nějakou hrubší strukturou (ptačí zob?), aby se to lépe uvolňovalo do vody.

    Konkrétní příchuť nebo značku asi neporadím. Zjara mám hodně rád Scopex (ale to celoročně já, moje oblíbená příchuť 🙂 ). Zkus třeba hledat na stránkách výrobců boilies nějaké jarní boilies… Já se letos chystám až poslední týden v dubnu na kapry a tam si beru Scopex + Oliheň-krab od Václavíka a taky budu krmit vařenou kukuřicí.

    Jo, ještě mě napadlo, nemusela by být špatná taky nějaká obalovací pasta (těsto) na boilies. To by mohlo na atraktivitě hodně přidat teďka zjara 😉 .