Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2012 Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

Fit
Správce

Tak jsem teď o víkendu s klukama taky vyjel na kapry 😉 . Počasí nám docela vyšlo, takže se to přes noc dalo dobře přežít 😎 . Protože tu nemáme poblíž žádnou pořádnou svazovku, tak jsme byli nuceni jet na Asuán (byl jsem tam úplně poprvé), chtěl jsem se tam taky podívat 😉 .

A oproti ostatním se mi zadařilo (kolegové za víkend pouze cca dva tři záběry), od pátku odpoledne do neděle poledne jsem chytil celkem 13 kaprů, z toho všichni přes 70 cm. Většina ale spíš k 80 cm, takže fakt paráda. Kluci vedle mě za celou dobu pouze každý. Všichni to na Asuánu perou na druhou stranu, i my jsme měli člun, takže jsme mohli vyvážet. No ale chytře jsem si zakrmil u našeho břehu cca 30m bokem, kde byla pěkná hrana a šlo to do hloubky, díval jsem se na fotky, jak to tam vypadá vypuštěný 🙂 😉 . No a nakonec z tohoto místo 12 kaprů na jeden prut, v podstatě co nához, to záběr 😉 .

Většina kaprů chycena na eXpressky monster crab od Mikbaits. Občas jsem to obaloval monster crabem obalovačkou od Tandem Baits (a na to byli i největší kapři). Největší kapr z víkendu 12 kg a 85 cm 😉 . A valnou většinu kaprů jsem chytl v noci, takže jsem toho moc nenaspal. Stálo to ale celkem za to 😉 .